středa 24 červenec 2024

Ing. Arch. Martina Čechová

Vystudovala jsem obor Architektura a pozemní stavitelství na ČVUT v Praze. Po dokončení studia jsem se zabývala zpracováním architektonických studií a návrhy interiérů bytu jako samostatný projektant v nejmenované firmě. Nyní se zabývám jako OSVČ návrhy interiérů bytů, zpracováním projektové dokumentace pro stavební řízení a provedení stavby.

Bytový design návrhy interiérů

Zařizování nového interiéru je příjemná činnost, kterou si budete jistě užívat. I tak se Vám může hodit rada mladé designérky. Mou filozofií je především pohoda bydlení , osobitý styl a samotné přání klienta. Věnují pozornost každému detailu, aby váš interiér byl dokonalý a splňoval kritéria funkčnosti.

Navrhuji interiéry bytů a rodinných domů, provozoven, restaurací apod. Mým cílem je vytvářet interiéry, které naplňují a dotvářejí představu klienta a vyhovují nejvyšším profesním standardům. Vždy se snažím dosáhnout jednoduchého, elegantního a vysoce atraktivního výsledku. Návrh interiéru bytu proto vzniká při vzájemné komunikaci klienta a designéra interiérů – klient musí mít ze spolupráce pocit, že interiér vzniká podle jeho představ a přání a naplňuje jeho potřeby.

Pomohu Vám s volbou a uspořádáním vhodného nábytku a doplňků, celkového barevného ladění interiéru a nejvhodnějších materiálů.

Portfolio mých služeb nespočívá jen v navrhování interiéru bytu, ale i domů, zemědělských staveb, pergol atd. Provádím také autorský a technický dozor na stavbě. Důkazem mé činnosti jsou projekty, které jsou nadčasové a inspirativní. Pochlubit se mohou mnoha úspěšnými bytovými i komerčními projekty. Za zmínku stojí realizovaný návrh interiéru firmy MICRO-EPSILON a další návrhy interiéru bytu.

Návrh interiéru bytu v Praze

Návrh interiéru firmy v Táboře

Návrh interiéru bytu Tábor